Encyklopedia internetowa - Słowniki online

Korzystanie z serwisów było możliwe to było dzięki środkom pomocowym pochodzącym z Unii Europejskiej


Częściowa realizacja projektu inwestycyjnego sfinansowana została ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2007 - 2013W tym miejscu znajdziesz najciekawsze informacje dotyczące serwisu edupedia.pl oraz z innych partnerskich stron.

Witamy Państwa na stronach Edupedii!

2008-10-21 10:33:05

    Edupedia.pl to nowy, atrakcyjny serwis o charakterze słownikowo-leksykalnym, który obejmuje szeroki zakres wiedzy. Portal został stworzony w oparciu o kilkadziesiąt słowników i jest przeznaczona dla młodzieży szkolnej, studentów oraz wszystkich, którzy pragną zweryfikować bądź poszerzyć swoją wiedzę. Korzystanie z niej jest bezpłatne!

    W przyszłości planujemy rozbudowanie serwisu. Oprócz wiadomości z wielu dziedzin nauki, znajdziecie tu Państwo wyczerpujące informacje popularno-naukowe w takich działach jak ciekawostki świata i natury ludzkiej, skarby przyrody i sztuki, najważniejsze postacie w historii świata.

    Wszelkie Państwa uwagi i sugestie będą bardzo mile widziane. Prosimy kierować je na nasz adres e-mail:admin@edurodzina.plInformacje o nas

Serwisy

Polecane

Zakupy

Pomoc